Головна

Еволюція інституту адвокатури та нотаріату з кожним роком стає все більш очевидною — від формального інституту захисту прав та інтересів в пострадянському суспільстві до інституції з реальним впливом, тому вітаємо на головній сторінці юридичної довідки – notariusiv.net

Кожен сьогодні переконався в тому, що захист прав та інтересів потребує високого фахового рівня та професіоналізму. Реалії нашого часу переконують все більше і більше про необхідність участі нотаріусів в усіх суспільних процесах.

Якщо Вам потрібні кваліфіковані юридичні послуги, то наш ресурс із задоволенням допоможе вам знайти надійного та кваліфікованого фахівця.

Для того, щоб обрати потрібного Вам фахівця в галузі права необхідно перейти у потрібний розділ нашого сайту. Для прикладу, якщо Вам потрібні професійні юридичні послуги адвоката, то слід перейти у розділ «Нотаріуси». Після цього знаходимо свою область. Знайшовши область – вибираємо потрібний нам населений пункт. Таким чином, ми потрапляємо на сторінку із зручною табличкою.

В подальшому серед запропонованих нотаріусів Ви оберете свого. Як вибрати серед великої кількості, запитаєте Ви? Хтось вибирає за місцезнаходженням офісу, а хтось шукає знайомі прізвища. Вибір за Вами.

Практика показує, що переважна більшість наших співгромадян не знають чия допомога їм необхідна: адвоката чи можливо нотаріуса? Ми, адміністратори даної юридичної довідки, це врахували і вирішили роз’яснити Вам в чому все таки полягає відмінність.

На даному етапі розвитку суспільства суттєво збільшився круг професій тієї чи іншої сфери. Так, і в юридичні діяльності існує велика кількість професій: юрисконсульт, адвокат, суддя, нотаріус, прокурор, викладачі юридичних дисциплін, та ще цілий ряд інших професій.

Юрист – це фізична особа, яка здобула вищу юридичну освіту та володіє професійними навиками в галузі юридичних наук, законодавства та практичної діяльності. Юристи поділяються по спеціалізації та напрямку юридичної діяльності. Окремими представником професії юриста є адвокат та нотаріус.

Адвокат – це юрист, який відповідає вимогам, що передбаченні Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». До таких вимог, зокрема можна віднести наступні: наявність вищої юридичної освіти, володіння державною мовою, наявність дворічного стажу у галузі права, необхідність складання відповідного кваліфікаційного іспиту та проходження стажування у випадках встановлених законом. Окрім вказаного, закон також встановлює певні обмеження щодо осіб, які можуть бути адвокатом. Адвокатів шукайте за таким принципом на сайті advokativ.net

Нотаріус – спеціально уповноважена особа, яка має право вчиняти нотаріальні дії, серед яких найбільш поширеними є: засвідчення вірності копій документів і виписок з них, засвідчення справжності підпису на документах, засвідчення вірності перекладу з однієї мови на іншу тощо. Нотаріус вчиняє нотаріальні дії від імені держави, яка надала йому відповідні повноваження.

Олена Петрівна
нотаріус онлайн
Вітаю! Чим я можу вам допомогти?
Відправлено об 18:17
Консультую з складних питань. Безкоштовно. Довіреності не роблю. Якщо щось терміново, то зв'язуйтесь Viber Viber Підпишіться в телеграм
Відправлено об 18:18
Привіт
Редагувати
Як я можу з вами зв'язатися, щоб надати відповідь?
по телефону (обов'язково)
на e-mail (додатково)
Далі
Щойно
Залиште свої контактні дані і я відповім на ваше запитання найближчим часом.
назад
Відправити
30 секунд тому
Дякую, що звернулися до мене. В найближчий час я зв'яжуся з вами. А поки що перегляньте юридичні відео-консультації.
Запитати знову
Щойно
Карта сайту Користувацька угода Реклама нотаріуса

Каталог нотаріусів України - notariusiv.net © 2023