Реклама нотаріуса

Статистика пошуковиків свідчить про те, що з кожним днем зростає кількість людей, які шукають нотаріуса саме через інтернет.

Notariusiv.net є саме тим спеціалізованим веб ресурсом, метою якого є задоволення потреб тих осіб, які шукають контакти нотаріусів.

Доступний формат реклами

На даний час доступний лише один рекламний формат – це розміщення реклами у розділі «Рекомендовані нотаріуси».

Приклад розміщення за посиланням. Інформація, що розміщується: фото, контактна інформація, посилання на сайт, 100-300 знаків додаткового тексту. 

Окрім того,  під рекомендованого нотаріуса настроюється індивідувальний чат-бот, з роботою якого можна ознайомитися за вище вказаним посиланням. Чат-бот може бути настроєно, як індивідуально (зазначаються анкетні дані, фото), так і на вигадану особу.

Принцип роботи чат-боту наступний: 1) чат-бот починає працювати через декілька секунд після відкриття користувачем цільової сторінки; 2) чат-бот отримує повідомлення користувача та його контактну інформацію (номер телефону, електрону пошту), після чого надсилає їх на визначену нотаріусом електрону пошту.

Після отримання нотаріусом заявки від потенційного клієнта на свою електрону пошту, нотаріус опрацьовує її на власний розсуд.

Вартість розміщення у розділі «Рекомендовані нотаріуси» (із чат-ботом) залежить від конкретного населеного пункту: від 100 до 250 грн. за місяць у районному центрі; від 200 грн. до 400 грн. за місяць у обласному центрі.

УВАГА! ЗАРАЗ НА САЙТІ ДІЄ АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Якщо на підходящій Вам сторінці каталогу нотаріусів окремого міста відсутній розділ «Рекомендовані нотаріуси», то Ви можете безкоштовно розмістити свою рекламу на такій сторінці строком на 10 днів.

ЗАМОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ НОТАРІУСА ТА ДЕТАЛІ ЗА НАСТУПНИМИ КОНТАКТАМИ:
тел.: 0961230671

Олена Петрівна
нотаріус онлайн
Вітаю! Чим я можу вам допомогти?
Відправлено об 18:17
Консультую з складних питань. Безкоштовно. Довіреності не роблю. Якщо щось терміново, то зв'язуйтесь Viber Viber Підпишіться в телеграм
Відправлено об 18:18
Привіт
Редагувати
Як я можу з вами зв'язатися, щоб надати відповідь?
по телефону (обов'язково)
на e-mail (додатково)
Далі
Щойно
Залиште свої контактні дані і я відповім на ваше запитання найближчим часом.
назад
Відправити
30 секунд тому
Дякую, що звернулися до мене. В найближчий час я зв'яжуся з вами. А поки що перегляньте юридичні відео-консультації.
Запитати знову
Щойно
Карта сайту Користувацька угода Реклама нотаріуса

Каталог нотаріусів України - notariusiv.net © 2023